Nasza Oferta

VBS Rusztowania

Sprzedaż wynajem montaż serwis rusztowań – nowe używane budowlane elewacyjne. Atrakcyjne ceny, sklep na allegro, gdzie każda cena jest na bieżąco uaktualniana, wygodny sposób zamawiania wyróżnia VBS na tle innych firm zapewniających urządzenia do bezpiecznej pracy na wysokościach. VBS Rusztowanie to jedyny na polskim rynku przedstawiciel holenderskiej firmy Custers Hydraulika BV, posiadający w w sprzedaży wszystkie produkty tego producenta, oferując sprzedaż transport montaż i serwis. Custers, to znany na rynkach zachodniej Europy producent systemów rusztowań i schodów aluminiowych oraz stanowisk (doków) do obsługi samolotów, ciężarówek, oraz wielu specjalistycznych podestów dla przemysłu.  Custers to również hydraulika siłowa, podnośniki koszowe na przyczepie, podesty ruchome nożycowe, zwyżki gąsienicowe, zwyżki na samochodach dostawczych i ciężarowych, ciągnikach rolniczych, a także wszelkie inne rozwiązania na indywidualne zamówienie.

Doradztwo przy zakupie, budowie i utrzymaniu.

Custers Hydraulica BV, przez lata działalności i doświadczeń,  wypracował bazę wiedzy w sferze ruchomych podestów roboczych i rusztowań aluminiowych, posiadając udokumentowaną historię ich funkcjonowania . Chętnie podzielimy się tą wiedzę i doświadczeniem w relacjach z naszymi partnerami biznesowymi. Możemy w ten sposób zapewnić doskonałe doradztwo w zakresie zakupu, budowy i utrzymania rusztowań aluminiowych i podestów roboczych.

Po sprzedaży.

Nasz dział serwisu i napraw, w razie potrzeby wykona naprawy, serwis / konserwacje i kontrole na wszystkich typach podnośników i rusztowań aluminiowych Custers. Połączenie wysokiej jakości produktów Custers, i doskonałego poziomu serwisu i usług posprzedażowych, stanowiło podstawę do osiągnięcia pozycji wiodącego na rynku producenta hydraulicznych podestów ruchomych i rusztowań aluminiowych w Holandii. Wszystkie konserwacje sprzętu, lub inne usługi,  możemy  przeprowadzić na miejscu budowy lub w naszych warsztatach.

 • Dane adresowe

  VBS Rusztowania
  26-600 Radom, ul.Wierzbicka 24
  dane do faktury (adres księgowy):
  Aneta Kibler, ul.Wierzbicka 24
  26-600 Radom, NIP: 948-172-62-86
  kontakt telefoniczny
  Wojciech Kibler (specjalista)
  tel. 782 903 902
  fax 48 377 31 34
  e-mail: vbs@vbsgroup.pl
  www rusztowania-vbs.pl
  REGON: 670561308
 • Strony

 • Licznik odwiedzin

  • 14858Wszystkich odwiedzin:
  • 13Odwiedzin dzisiaj:
 • Szybki kontakt

  Napisz coś do nas