Serdecznie Witamy

Zapraszamy do współpracy, firmy i osoby prywatne, do składania właśnie u nas zamówień na zakup lub wynajem sprzętu do bezpiecznej realizacji pracy na dużych wysokościach, takich jak rusztowania, podnośniki koszowe, podesty ruchome, zwykłe, nożycowe, zwyżki na samochodach,  ciężarowych, dostawczych i na gąsienicach. Najważniejszą część sprzedaży firmy VBS, stanowią jednak budowlane rusztowania aluminiowe.

VBS to znana i ceniona w Polsce firma, będąca wyłącznym przedstawicielem na polskim rynku, holenderskiej firmy Custers Hydraulika BV, oferująca montaż i serwis systemów rusztowań, prowadząca sprzedaż w całym kraju, m.in. poprzez sklep allegro, wraz z dostawą do klienta w całej Polsce.

W swojej ofercie mamy systemy rusztowań i schodów aluminiowych, stanowisk (doków) do obsługi samolotów, ciężarówek i wielu specjalistycznych podestów dla przemysłu.  Sprzedaż wynajem serwis podnośników koszowych na przyczepie, podestów ruchomych nożycowych, zwyżek, oraz wiele innych rozwiązań na indywidualne zamówienie.

Gwarantujemy profesjonalnie wykonany montaż, szybki serwis, gwarancję. Oferujemy usługi od projektu, po dostarczenie, montaż i uruchomienia urządzeń. Wykonujemy przeglądy serwisowe.

Serdecznie zapraszamy!

 • Dane adresowe

  VBS Rusztowania
  26-600 Radom, ul.Wierzbicka 24
  dane do faktury (adres księgowy):
  Aneta Kibler, ul.Wierzbicka 24
  26-600 Radom, NIP: 948-172-62-86
  kontakt telefoniczny
  Wojciech Kibler (specjalista)
  tel. 782 903 902
  fax 48 377 31 34
  e-mail: vbs@vbsgroup.pl
  www rusztowania-vbs.pl
  REGON: 670561308
 • Strony

 • Licznik odwiedzin

  • 14859Wszystkich odwiedzin:
  • 1Odwiedzin dzisiaj:
 • Szybki kontakt

  Napisz coś do nas