RUSZTOWANIE DACHOWO – OKNOWE
Idealnym sposobem żeby stworzyć pomost między rusztowaniem i oknem połaciowym na każdej wysokości, w odległości aż do 2.6 m od okna ze zdumiewająca łatwością.
Lekkie i ciężkie konstrukcje ramy dachowo-oknowej, przylegające do dachu poprzez gumowo-gąbczaste rolki dają optymalne rozłożenie nacisku, oferując fenomenalna powierzchnie pracy. Ta platforma może być nieskończenie poszerzana na boki (równolegle do dachu) poprzez umieszczanie dodatkowych wież i wyposażanie ich w ramy i platformy
pomiędzy nimi, zostawiając na końcu bariery ochronne dla wolnego przejścia wzdłuż dachu. Patrz: oddzielna broszura w celu uzyskania potrzebnych informacji.

RUSZTOWANIA KOMINOWE CUSTERS
rusztowania-kominowe-sprzedaz-vbsPrzy użyciu standardowych komponentów z rusztowania wieżowego, ( ramki, poręcze, platformy i szczeble) oraz dodaniu tylko trzech specjalnych części, ( drabiny, wsparcie podstawy i krawędzi dachu)  utrzymujemy całkowicie bezpieczną i stabilną powierzchnie pracy na wysokości. Układ może się różnić od pojedynczej do podwójnej wersji, w  zależności od długości platformy, wysokości budowli, jak również kąta nachylenia i długości drabiny. Co więcej, przy użyciu platformy z nośnymi belkami na
maszcie rusztowania wzdłuż budynku, komin na krańcu dachu może być otoczony rusztowaniem ze wszystkich stron. Patrz: oddzielna broszura w celu uzyskania potrzebnych informacji.

ZABEZPIECZENIE KRAWĘDZI DACHU CUSTERS
Lekki jak piórko i całkowicie bezpieczny, kompaktowy system barier ramowych, ciężarków wspornikowych i uniwersalnych ochronnych rur. Szybko wznoszone i idealne do pracy na otwartych powierzchniach dachowych poniżej podwieszanych belek barier ramowych. Zabezpieczenie bariera zabezpieczająca przed szkodą poprzezsamozamykające się zapadki na wspornikach ramy oraz poprzez użycie stali zamiast betonu w ciężarkach wspornikowych. I obustronny rozstęp ramy i długość barierek dają się odpowiednio regulować.

© 2012 rusztowania-vbs.pl

 • Dane adresowe

  VBS Rusztowania
  26-600 Radom, ul.Wierzbicka 24
  dane do faktury (adres księgowy):
  Aneta Kibler, ul.Wierzbicka 24
  26-600 Radom, NIP: 948-172-62-86
  kontakt telefoniczny
  Wojciech Kibler (specjalista)
  tel. 782 903 902
  fax 48 377 31 34
  e-mail: vbs@vbsgroup.pl
  www rusztowania-vbs.pl
  REGON: 670561308
 • Strony

 • Licznik odwiedzin

  • 15259Wszystkich odwiedzin:
  • 2Odwiedzin dzisiaj:
 • Szybki kontakt

  Napisz coś do nas